top of page

NASZE USŁUGI

Obsługa korporacyjna

Specjalizujemy się w doradztwie prawnym świadczonym na rzecz przedsiębiorców wszelkich form prawnych i branż. Obsługa prawna podmiotów gospodarczych jest filarem naszej działalności, do którego podchodzimy ze szczególną atencją. Profesjonalna wsparcie ze strony zespołu doświadczonych prawników to gwarancja ochrony prawnej Państwa firmy.

Koordynacja procesów biznesowych 

Dzięki zespołom interdyscyplinarnym oferujemy kompleksowe doradztwo z zakresu finansów, prawa i podatków. Sprawdza się to w codziennej działalności naszej firmy w koordynacji projektów obejmujących różnorodne obszary, np.  fuzji i przejęć (M&A), sukcesji prawnej przedsiębiorstw, restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Kontrakty budowlane, FIDIC

Kompleksowe doradztwo prawne dla wszelkich podmiotów biorących udział w projektach infrastrukturalnych realizowanych na podstawie kontraktów budowlanych, w tym umów z wykorzystaniem warunków kontraktowych FIDIC.

Pozyskiwanie finansowania
i kojarzenie partnerów biznesowych

Posiadamy doświadczenie w pomocy przedsiębiorstwom  w pozyskiwaniu finansowania ze środków publicznych, od banków i prywatnych inwestorów.

W zakresie pozyskiwania środków publicznych współpracujemy z uznanymi

i sprawdzonymi w branży firmami zajmującymi się pozyskiwaniem środków unijnych oraz środków z Mechanizmu Finansowego EOG i Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

Konsultacje podatkowe

Doradztwo podatkowe adresowane jest do przedsiębiorców wszelkich form prawnych i branż. Kompleksowo analizujemy sytuację przedsiębiorstwa, weryfikując wszelkie związane z nią podatki i inne należności publicznoprawne. Zapewniamy pomoc przy wyborze optymalnych rozwiązań podatkowych wynikających z obowiązujących regulacji prawnych, zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych.

bottom of page